رفتن به محتوای اصلی
x

ضمن تبریک به پذیرفته‌شدگان بدون آزمون سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲، به اطلاع می رساند که ثبت‌نام به صورت غیرحضوری و همزمان با پذیرفته‌شدگان با آزمون صورت می‌پذیرد. زمان‌بندی و اطلاعیه‌های ثبت‌نام را می‌توانید در سایت اداره کل آموزش دانشگاه ملاحظه نمائید. لازم به ذکر است تکمیل فرم بررسی صلاحیت عمومی كارشناسي ارشد و دکتری یکی از مراحل اصلی پذیرش نهائی بدون آزمون است و کلیه داوطلبان دانشگاه­‌های سراسری موظف به تکمیل آن هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اساتید راهنما می‌توانید به سایت دانشکده مهندسی نساجی مراجعه نموده و از طریق ایمیل درخواست خود را به همراه رزومه برای استاد مربوطه ارسال فرمایید.

بازگشت به صفحه قبل

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اساتید راهنما می‌توانید به سایت دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌ها مراجعه نموده و از طریق ایمیل درخواست خود را به همراه رزومه برای استاد مربوطه ارسال فرمایید.

بازگشت به صفحه قبل

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اساتید راهنما می‌توانید به سایت دانشکده مهندسی منابع طبیعی مراجعه نموده و از طریق ایمیل درخواست خود را به همراه رزومه برای استاد مربوطه ارسال فرمایید.

بازگشت به صفحه قبل

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اساتید راهنما می‌توانید به سایت دانشکده مهندسی معدن مراجعه نموده و از طریق ایمیل درخواست خود را به همراه رزومه برای استاد مربوطه ارسال فرمایید.

بازگشت به صفحه قبل

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اساتید راهنما می‌توانید به سایت دانشکده فنی مهندسی گلپایگان مراجعه نموده و از طریق ایمیل درخواست خود را به همراه رزومه برای استاد مربوطه ارسال فرمایید.

بازگشت به صفحه قبل

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اساتید راهنما می‌توانید به سایت دانشکده مهندسی مواد مراجعه نموده و از طریق ایمیل درخواست خود را به همراه رزومه برای استاد مربوطه ارسال فرمایید.

بازگشت به صفحه قبل

اشتراک در

تحت نظارت وف ایرانی